Nejpopulárnější Golfový Turnaj s českou a mezinárodní účastí 

Druhý ročník Czech Open - Golf Classic je již připraven i se závěrečnou recepcí na neděli, 11. září 2005, Glen Lawrence Golf Club, 2202 Hwy 2 East, Kingston Ontario.

Podmínky kvalifikace: do turnaje se kvalifikují osoby všech váhových kategorií, bez rozdílu rasy, barvy očí, velikosti bot či pohlaví avšak musí česky nebo slovensky zodpovědět na tři záludné otázky udělené startovací komisí.


VYZVÁNÍ PRESIDENTA TURNAJE

Vážení přátelé chtěl bych Vás tímto osobně pozvat na druhý ročník neobvyklého golfového turnaje o putovní pohár a jiné hodnotné ceny. Tento turnaj se prvně uskutečnil na popud pana Pokorného loni v září na golfovém hřišti Greene Acres poblíž Gananoque.
Co se golfu týče, souboj to byl velice vyrovnaný a plný překvapeních (až na Zborovskýho). Co se konzumace týče tam nás nikdo nepřekvapil a o zábavu a pohodu bylo dobře postaráno. Letos jsme připraveni si to zopakovat ve stejné kvalitě či lépe obvzlášť když se zůčastníte i Vy. Pro ty z Vás kteří jste loni neměli možnost sledovat turnaj v přímém přenosu chci jenom připomenout, že vůbec není nutné mít osobní skóre pod devadesát k tomu aby jste vyhráli tento putovní pohár a tučnou peněžní odměnu. Pravidla turnaje jsou spravedlivá a upraveny tak, aby i méně zkušení hráči mohli přivonět ke věnci vítězů. Důkazem toho je i motto turnaje – “Tu neni pobitých, ba jenom víťazů” – a věcnou cenu máme pro každého.
Avšak nenechte se zmílit, pohár a titul budu bránit zuby – nehty, golfovou holí a bude-li to nutné i pravomocí pořadatele a presidenta turnaje.
A proto neváhejte a přihlašte se do turnaje a na závěrečnou recepci teď hned.

ROZVRH turnaje

Tee Off: 13.00 hodin přesně!
Začneme klasickou hrou až do Páté jamky kde zahrajeme “jednou golfou holí” - o prémiové ceny.
Dále budeme pokračovat do Osmé jamky kde bude “Nejblíže ke vědru” o něco lahodného z vědra nápojů. Po osvěžení se bude pokračovat opět v klasickém golfu na Třináctý “green” kde pan Pokorný sponsoruje souboj v patování. Pan Pokorný také sponsoruje "the longest drive" jako překvapeni turnaje.
Na Devatenácté jamce turnaj uzavřeme vyhlášením vítězů, předáním putovního poháru a cen těm kteří vydrželi až do konce.

RECEPCE
Slavnostní recepce se koná hned po rozdílení cen u pana Franty Košatky. Jídlo a některé nápoje jsou dodány firmou BISTRO DELIGHT. Prosíme všechny účastníky recepce o příspěvek $5.00 na osobu za jídlo a nealkoholické nápoje.
Spolu-účast na dodávce nápojů a občerstvení je vítána.

REGISTRACE A KVALIFIKACE

Zaregistrovat se můžete u obhájce titulu pana Rudolfa Tesaře telefonicky, osobně nebo "emajlem" nejpozději 10. září, 2005 (úplatky či protislužby nejsou nutné avšak vítané a budou brány v potaz).Podmínky kvalifikace: do turnaje se kvalifikují osoby všech váhových kategorií, bez rozdílu rasy, barvy očí, velikosti bot či pohlaví avšak musí česky nebo slovensky zodpovědět na tři záludné otázky udělené startovací komisí.