Nejpopulárnější Golfový Turnaj s českou a mezinárodní účastí 

Do již třetího ročníku COGC jsme přivítali nového člena pana Ketnera, který se dostavil v klasickém “country western” kostýmu a bez patřičného golfového vybavení. Na šťestí náhlá průtrž mračen ho přinutila si natáhnout alespoň “gumákové nohavice” a po dešti a se správným vybavením jsme dostali povolení odstartovat COGC 2006. V průběhu hry jsme se zúčastnili oblíbených soutěží, kde pan Zborovský překvapil s “longest drive” a v soutěži patování. Pan Florián se od samého začátku domáhal důsledného dodržování golfových pravidel a etikety, avšak ani to mu nenapomohlo k vítězství a na druhou pozici propadl pouze o jeden “stroke”.

VYZVÁNÍ

Vážení přátelé chtěl bych Vás tímto osobně pozvat na třetí ročník neobvyklého golfového turnaje o putovní pohár a jiné hodnotné ceny. Loňský turnaj jsme za krásného zářijového dne úspěšně pokořili na hřišti golfového klubu Glen Lawrence poblíže Kingstonu.
Co se golfu týče, tam nám pan Košatka nechtěl dát jedinou šanci a za podpory svých obvyklých triků při patování (např: tohle si dávám) se držel na špici tabulky až do okamžiku kdy jsem zamířil nejblíže ke vědru nápojů a tím vyvedl z míry celou čtyřku spohluhráčů. Dále se domnívám, že mi ke konečnému vítězství také napohly lahodné škvarkové bramboráky které jsem připravil jako občervstvení a tak rozhodil “grip a swing” všech spoluhráčů.
Letos jsme připraveni si to zopakovat ve stejné kvalitě či lépe obvzlášť když se zůčastníte i Vy! Pro ty z Vás kteří jste loni neměli možnost sledovat turnaj v přímém přenosu chci jenom připomenout, že vůbec není nutné mít osobní skóre pod osumdesát k tomu aby jste vyhráli tento putovní pohár a tučnou peněžní odměnu. Pravidla turnaje jsou spravedlivá a upraveny tak aby i méně zkušení hráči mohli přivonět ke věnci vítězů. Důkazem toho je i motto turnaje – “Tu neni pobitých, ba jenom víťazů” – a věcnou cenu máme pro každého.
Avšak nenechte se zmílit, pohár a titul budu bránit zuby – nehty, bramborákem a bude-li to nutné i pravomocí pořadatele a presidenta turnaje.
A proto neváhejte a přihlašte se do turnaje a na závěrečnou recepci teď hned.ROZVRH HRY

Tee Off: 12.00 hodin přesně!
Hrajeme klasický golf avšak v průběhu osumnácti jamek neopomeneme tradiční a oblíbené golfové souboje o prémiové ceny.
Tyto souboje jsou:
“Nejblíže ke vědru” o něco lahodného z vědra nápojů.
“Jednou golfou holí” od Tee-off až do jamky vaší nejoblíbenější golfovou holí.
“Nejdelší drive” za použití klubového driveru.
“Souboj v patování” sponsorován tradičně zakladatelem turnaje panem Pokorným.
Na Devatenácté jamce turnaj uzavřeme vyhlášením vítězů, předáním putovního poháru a cen těm kteří vydrželi až do konce.


RECEPCE
Slavnostní recepce se koná hned po rozdílení cen u pana Franty Košatky.