Nejpopulárnější Golfový Turnaj s českou a mezinárodní účastí 

CZECH OPEN - GOLF CLASSIC 2007 @ GLEN LAWRENCE GOLF CLUB

COGC 2007 REPORT - tento čtvrtý ročník proběhl k veliké spokojenosti diváků, pořadatelů a hráčů velice klindně bez rozruchu a rvaček. Snad i díky tomu, že pan Pokorný se nemohl dostavit kvůli náhlé amputaci některé z končetin a pan Ketner nepodal přihlášku na tento ročník z důvodu čtyřista procentního nárustku businessu v jeho restauračním zařízeni v Gananoque. Zato president turnaje pozval své přátele a rodinné příslušníky aby měl jistotu, že velká peněžní odměna zůstane pod pokličkou domácí ochany. To se mu samozřejmně s dobře nabroušenou tužkou podařilo, a není divu, když v den turnaje slavnostně ukončil skoro dvacetiletou pracovní dráhu jako kuchař, pekař a knedlíkář světoznámého bufetu - Bistro Delight v Kingstonu. Jak osobně prohlásil na slavnostní recepci bude se nyní v zaslouženém důchodu věnovat více golfu a možná i manželce když obojí tak dobře vydělává. Pan Florián byl odměněn Putovním Pohárem a titulem presidenta na rok 2008, a pánové Tesař a Zborovský měli nádherný den na golfovém hřišti a plnou pusu u slavnostního stolu. Soutěžní komise neobržela žádné protesty či žaloby v povolené dvaceti minutové lhůtě a tak můžeme s hrdostí prohlásit tento čtvrtý ročník turnaje CZECH OPEN - GOLF CLASSIC 2007 za uzavřený. Děkujeme všem zůčastněným a těšíme se na shledanou v roce 2008. - GOLFU ZDAR!

VYZVÁNÍ

Vážení přátelé chtěl bych Vás tímto osobně pozvat na čtvrtý ročník amaterského golfového turnaje na profesionální úrovni - Czech Open 2007. V loňské soutěži jsme přivítali nového člena pana Ketnera, který se dostavil v klasickém “country western” kostýmu a bez patřičného golfového vybavení. Na šťestí náhlá průtrž mračen ho přinutila si natáhnout alespoň “gumákové nohavice” a po dešti a se správným vybavením jsme dostali povolení odstartovat COGC 2006.

V průběhu hry jsme se zúčastnili oblíbených soutěží, kde pan Zborovský překvapil s “longest drive” a v soutěži patování. Pan Florián se od samého začátku domáhal důsledného dodržování golfových pravidel a etikety, avšak ani to mu nenapomohlo k vítězství a na druhou pozici propadl pouze o jeden “stroke”. Tradičně hrajeme o putovní pohár, tučnou peněžní odměnu a mnoho věcných cen a proto doufám že se zůčastníte i Vy. Jako president COGC 2007 jsem si dovolil upravit pravidla turnaje tak aby i méně zkušení hráči mohli přivonět ke věnci vítězů. A pečlivě dohléndu na dodržení motta turnaje – “Tu neni pobitých, ba jenom víťazů!”

Avšak nenechte se zmílit, pohár a titul budu bránit zuby – nehty, golfovou holí a bude-li to nutné i pravomocí pořadatele a presidenta turnaje.

A proto neváhejte a přihlašte se do turnaje a na závěrečnou recepci teď hned.

Děkuji

Franta Kosatka, president COGC 2007